לכל שאלה וייעוץ ראשוני | ללא עלות | השאר/י פרטים ונחזור בהקדם

בנייה רספונסיבית

אתר אחד לכל המכשירים

עיצוב רספונסיבי מתאים את אתרכם לעולם החדש של עיצוב האתרים ודואג שהוא יראה מצוין במחשב השולחני, בטאבלטים ובמכשירים הסלולריים. צוות הפיתוח שלנו מתמחה בתכנון נכון, עיצוב ופיתוח של אתרים רספונסיביים, שיותאמו באופן מושלם למגוון המכשירים בשוק. עיצוב רספונסיבי יגביר את השימוש והטראפיק של אתרכם בשל נוחות הגלישה, בהירות המידע וההנעה לפעולה ממכשירים ניידים.

מה זה עיצוב רספונסיבי

אתר רספונסיבי הוא אתר המתאים את עצמו ואת תכניו, באופן דינמי, למגוון המכשירים הקיימים בשוק: מחשבים שולחניים, מכשירים סלולריים וטאבלטים, כך שכל מבקר, מכל מכשיר, יהנהמחווית משתמש נוחה ואיכותית.

למה אנחנו צריכים אתר רספונסיבי

צמיחה מהירה בגלישה מהנייד הגלישה בטלפון הסלולרי גדלה בקצב מהיר ביותר, ועל מנת לזכות בפוטנציאל הרב הטמון בה, על אתרכם להיות מותאם בצורה אופטימלית לגלישה מכל סוגי המכשירים: ניידים ושולחניים. צוות הפיתוח והעיצוב הרספונסיבי שלנו ידאג בדיוק לכך. אתרים שאינם מותאמים רספונסיבית, עלולים לאבד מספר רב של גולשים, כמו גם הזדמנויות עסקיות רבות. יעיל במונחים של זמן ועלות אתר רספונסיבי יכול לצמצם בצורה משמעותית את זמן ועלות הפיתוח: במקום לבזבז את המשאבים על בניית שני אתרים (האחד למחשב והשני לסלולרי), עיצוב רספונסיבי מאפשר בניית אתר אחר בלבד, המותאם באופן אופטימלי לכל סוגי הגלישה והמשתמשים. הדרך הטובה ביותר להגיע לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש בנייה של אתר רספונסיבי המותאם למחשב שולחני כמו גם למכשיר סלולרי, מאפשרת למנועי החיפוש לקרוא היטב את התוכן ולהגיש אותו בצורה הטובה ביותר לגולשים