לכל שאלה וייעוץ ראשוני | ללא עלות | השאר/י פרטים ונחזור בהקדם

עיצוב אתרים/ עמודי נחיתה

מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה זה הדף הראשון אליו “נוחת” הלקוח הפוטנציאלי, זהו דף אינטרנט פרסומי עם מלל מכירתי ועיצוב מותאם שמטרתו לייצר פניות מלקוחות חדשים. דף נחיתה מיועד לייצר לך פניות על בסיס קבוע מלקוחות שמחפשים את השירות שלך באינטרנט. מטרתו של דף הנחיתה היא לייצר אינטרקציה מיידית עם לקוח שמתעניין בשירות שלכם מבלי “להעמיס” עליו מידע. הלקוח הפוטנציאלי מקבל מספר פרטים מסקרנים בדף נחיתה ומבצע פעולה של יצירת קשר באמצעות השארת פרטים בטופס ליצירת קשר.

איך לקוחות נחשפים לדף הנחיתה? לקוחות חדשים יכולים להיחשף לדף הנחיתה דרך פרסום באינטרנט, פרסום בגוגל (דרך המודעות הממומנות של גוגל, פרסומת באתר כלשהו) במקרים כאלה תרצו להפנות את הלקוח שלכם ישירות לדף נחיתה ממוקד כדי למקסם את אחוז ההצלחה מהקמפיין שלכם. מומלץ לייצר לכל שירות עיקרי דף נחיתה נפרד כדי להעלות את אחוזי ההצלחה. ניתן גם ליצור על אותו עיצוב ורסיות שונות לדפי נחיתה.

למה אני בכלל צריך דפי נחיתה? למה לא להפנות לאתר שלי? הרעיון שעומד מאחורי דפי נחיתה הוא כזה: למשוך את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי ליצירת קשר או ביצוע פעולה כלשהי בדף הנחיתה (כמו רכישה או הצטרפות רשימת תפוצה). הלקוח שלך מחפש כרגע את המוצר / השירות אותו אתה מציע. הוא משוטט, בודק מתחרים ובדיוק במצב הזה שהלקוח שלך נמצא תרצה שהפעולה שהוא יבצע תהיה ליצור איתך קשר – אם תפנה את הלקוח הפוטנציאלי לאתר האינטרנט שלך אתה למעשה מפחית את הסיכויים ליצירת קשר! למה? הסיבה לכך היא שבאתר אינטרנט יש אפשרויות ניווט והזמן שהלקוח ישוטט באתר במטרה “למצוא את מה שהוא מחפש” עשוי לגרום לו לנטוש ולעבור לחפש באתר הבא. הסיכויים שהוא יחזור לאתר שלך נמוכים. ולכן עם דף נחיתה אתה יוצר אינטראקציה מיידית.הצעדים לבניית דף נחיתה מנצח כדי ליצור דף נחיתה מנצח, שמייצר פניות של לקוחות חדשים לעסק שלך, יש לבצע את הפעולות הבאות – על מנת שהפרסום באמצעות דף הנחיתה יהיה אפקטיבי ומוצלח.

עיצוב דף נחיתה עיצוב מקצועי וממותג מותאם לעסק שלך יאפשר לך להעביר את המסר בצורה ברורה ומשכנעת יותר. ישנם סוגים שונים של עיצובים לדפי נחיתה, במקרים מסוימים דפי נחיתה עם עיצוב פשוט ונקי עושים עבודה מצוינת אך כל מקרה הוא אינדיבידואלי ויש לבחון את העיצוב המתאים לדף הנחיתה בעזרת הנראות הקיימת שלך באינטרנט ומחקר מתחרים ובהסתמך על הכתיבה השיווקית והרעיון שאנו מנסים להעביר בדף.

התאמת דף הנחיתה לגוגל – דף נחיתה שגוגל אוהב הדבר האחרון והחשוב לא פחות הוא לדאוג לכך שדף הנחיתה יטען בקלות בדפדפנים, שהוא יעלה מהר כאשר מגיעים אליו. דבר נוסף הוא שדף הנחיתה יהיה מותאם לגוגל – הטמעת מילות מפתח, טקסט עשיר וחי שגוגל יוכל לקרוא אותו על מנת שגוגל ידע לזהות את הרלוונטיות של מילות החיפוש לקמפיין שלך. פרמטר זה מסייע לשפר את אחוזי החשיפה והדירוג שלך מול מנוע החיפוש והקמפיינים אותם אתה מנהל.

בניית אתר תדמית

אם אתה לא באינטרנט אתה לא קיים. ואכן, כיום חובה על כל עסק להיות נוכח באינטרנט ולהפגין נוכחות מרשימה על מנת להתחרות בהצלחה בשוק, ליהנות מפניה של לקוחות חדשים ולהגיע באופן ממוקד ללקוחות הפוטנציאליים כדי להגדיל הכנסות ורווחים. בניית אתר הוא השלב הראשון וההכרחי על מנת להיות קיים באינטרנט. אבל חשוב שתדע, גם בניית אתר תדמית מצריכה תהליך של אפיון ותכנון. אנו לא בונים "סתם אתר כדי להגיד שאני קיים". אלא נבנה לך אתר תדמית שייצר לך יותר פניות ויגרום ללקוח להעריך את המותג שלך ולסמוך עליך. בעזרת תכנון מקדים והבנת מעמיקה של צרכי הלקוח אנו נבנה לעסק שלך תכנית מסודרת להשגת המטרות, כדי שהאתר שלך לא יהיה סתם עוד כרטיס ביקור.

איזה אתר תקבל?

אתר חדשני - כאשר אנו ניגשים לבניית אתר תדמיתי עבור לקוח, אנו תמיד קשובים לרצונותיו ועושים הכל כדי לממש אותם (אם זה לא פוגע בחווית משתמש של הגולש, כמובן). צמד המילים "זה בלתי אפשרי" לא קיים אצלנו, ההיפך – השמים הם הגבול...
אתר רספונסיבי – לכל גולש שנכנס לאתר שלך יש דפדפן שונה וגודל מסך אחר, אתר רספונסיבי מזהה את סוג המכשיר בו הוא נצפה, ומתאים עצמו בהיבט הפריסה, התוכן והעיצוב, לעומת אתר רגיל שיהיו בו כפתורי ניווט קטנים, כתב בלתי קריא וגלילה מטרידה.
התאמה למנועי החיפוש- בניית אתר לבדו אינה מספיקה כיון שכדי לזכות בחשיפה גבוהה ואפקטיבית יש לקדם את האתר בגוגל ובשאר מנועי החיפוש הרלוונטיים. אנו דואגים כבר משלב הבניה שהאתר יהיה ידידותי למנועי החיפוש ותוכל לקדם את אתרך.

בניית אתר חנות

אם רציתם לקבל מידע על בנייה של אתר חנות, אתם במקום הנכון! עמוד זה מספק את כל המידע הדרוש בתחום של בניית אתר חנות. מסחר אלקטרוני הידוע בכינוי e-commerce תופס נפח גדול מאוד מהמסחר העולמי. בניגוד לימים עברו, בהם היינו חייבים לגשת לחנות או לסוחר על מנת לרכוש סחורה מסוימת, היום סחורות מכל העולם זמינות לנו בלחיצת כפתור. בניית אתר חנות היא מלאכה הולכת ומתפתחת, שצוברת שכלולים ורעיונות חדשים רבים. בעמוד זה נדבר על המאפיינים של חנות אלקטרונית, על הדרך בה מתבצעת הקמת חנות באינטרנט, ועל השלבים המתקדמים יותר בהם יש לנקוט לאחר שבניית החנות האלקטרונית מסתיימת.

מהי חנות אלקטרונית? כולנו מכירים חנויות און ליין המציעות ללקוחותיהן מוצרים וסחורות מכל העולם ברכישה אלקטרונית פשוטה. חנות אלקטרונית היא למעשה אתר אינטרנט בו אפשרויות שונות המדמות חנות אמיתית. בחנות רגילה יש לנו מוצרים, תצוגה, אנשי מכירות שמסבירים על המוצר ומערכת תשלומים המאפשרת ללקוחות המגיעים לחנות לרכוש את המוצר עצמו. הדבר דומה מאוד גם בחנות אינטרנטית, בה תמצאו קטגוריות מוצרים, דפי מוצר ותיאורים על כל מוצר, מערכת לסליקה אלקטרונית, ואפילו במקרים מסוימים נציגי מכירות און ליין שמסוגלים לספק הסברים על המוצרים הנבחרים בהם הלקוח מתעניין. בניית חנות אלקטרונית צריכה להתחשב באלמנטי מכירה רגילים אותם נוכל למצוא גם בחנות רגילה, לאפשר תצוגה נוחה ומושכת את העין ואת העניין של הלקוח הפוטנציאלי, וכמובן אפשרויות תשלום נוחות ופשוטות שלא יותירו כל חשש אצל לקוחות שעתידים לרכוש מוצרים מסוימים מהחנות עצמה.

כיצד מתבצעת בניית אתר חנות? כמו כל תהליך בנייה של אתר אינטרנט כזה או אחר, בניית אתר חנות מתחילה בתכנון של אתר האינטרנט עצמו. חנות אלקטרונית היא למעשה אתר אינטרנט המותאם לרכישה ושיטוט וירטואלי בין מוצרים, ולכן צריכה להכיל את המאפיינים הנכונים. בחלק מן המקרים, אתר החנות נבנה באמצעות מודלים מוכנים מראש כמו מג’נטה או דומיו, ובמקרים אחרים מדובר יהיה בבנייה מאפס של מערכת הניהול של החנות ושל החנות עצמה. חשוב לציין שכל בניית חנות וירטואלית צריכה לאפשר למשתמשים להזין בעצמם מוצרים חדשים, לעדכן מלאים, ולטפל באפשרויות תשלומים באתר עצמו. פתיחת חנות באינטרנט עם מערכת ניהול לא נוחה עלולה לסרבל את הבעלים של החנות, וכתוצאה מכך לגרור ירידה בכמות המכירות באתר עצמו.

ומה קורה לאחר שסיימנו לבנות את החנות? בניית אתרי מסחר אלקטרוני, או פיתוח חנות וירטואלית היא מלאכה מורכבת וארוכה, אך ברגע שסיימנו עם המלאכה, זה לא אומר שעבודתנו תמה. בדיוק כמו כל חנות פיזית, לא משנה כמה מושקעת היא תהיה, אם הלקוחות לא יגיעו לבקר בה, ייתכן מאוד והיא תישאר שוממת ללא אנשים. לאחר שסיימנו את התהליך של בניית אתר חנות עלינו לשווק אותה, ולבצע את מאמצעי הקידום והשיווק הנדרשים במטרה להביא לקוחות אל אתר האינטרנט שבנינו במטרה למכור בו את מרכולתינו. אחד האמצעים הנפוצים ביותר לשיווק אינטרנטי הוא קידום אתרי אינטרנט במנועי החיפוש, ובעיקר בגוגל שנחשבת לענקית החיפוש הגדולה ביותר בעולם. אמצעי שיווק נוספים הינם חשובים ויכולים להגביר את התנועה הנכנסת לאתר, וכתוצאה מכך את כמות המכירות. על מנת להגביר את התנועה הנכנסת לאתר האינטרנט שבנינו נוכל להשתמש באמצעים כמו קידום אתרים בפייסבוק, פרסום ממומן באמצעות מערכת אדוורדס או באמצעות מודעות פייסבוק, ושימוש בטכניקות קידום ושיווק אינטרנטיות אחרות המוכרות בעולם השיווק האינטרנטי. כמובן שבנוסף למאמצי השיווק הנדרשים, נדרשת עבודת עדכון שוטפת של האתר עצמו על מוצריו.

תכנים באתר בניית אתר מכירות היא כאמור רק השלב הראשון בדרך להפיכת החנות המקוונת לסיפור הצלחה. רכיב נוסף שהופך ליותר ויותר מרכזי בכל שיווק דיגיטלי שהוא, ובפרט כשמדובר על חנויות וירטואליות, הוא תוכן שיווקי עבור אתרי מכירות מומלץ ליצור שני סוגי תכנים: עבור מוצרים ספציפיים ותכנים כלליים אשר רלוונטיים לתחום פעילותו של העסק. תכנים מהסוג הראשון הם למשל סקירות מוצרים, הנחיות שימוש מפורטות ועוד כדאי לשקול את האופציה של תוכן גולשים – כלומר לאפשר ללקוחות לספק חוות דעת אודות כל מוצר ומוצר ואפילו לפתח דיונים אודות השימוש בו. תכנים מהסוג השני חשובים אפילו יותר במסגרת בניית אתר מכירות כמו גם תחזוקתו השוטפת והבטחת משיכת מקסימום גולשים אליו. הסיבה היא שלתכנים אלה פוטנציאל למשוך גולשים חדשים לאתר ובכך להרחיב את מאגר הלקוחות, ואם הם ממש טובים אפילו להפוך לוויראליים וליצור פרסום חיובי במיוחד במינימום עלות. בנוסף תכנים איכותיים משפרים את הדירוג של אתר המכירות בגוגל, ובכך בעצם מספקים תועלת כפולה. חשוב כמובן להקפיד שהתכנים יהיו רלוונטיים למוצרים הנמכרים באתר, אבל בהחלט אפשר להרחיב את המנעד. אם למשל מדובר על על בניית אתר חנות בנושא בגדים, אפשר לספר לגולשים מהם הטרנדים הבולטים של העונה הקרובה, לספק טיפים לג’וגינג אפקטיבי ובריא (אם באתר נמכרים נעלי ריצה) וגם המלצות לתזונה נכונה הן אופציה מתאימה לאתר שעוסק באופנה.